Tiktok Yazısı Olmadan Video İndirme

Tiktok Yazısı Olmadan Video İndirme

Günümüzde oldukça popüler sosyal medya platformu olan Tiktok' tan video indirmek de mümkün. Tiktok üzerinden video indirme özelliği yer alsa da bu videolar Tiktok logosu ve kullanıcı adı ile iner. Tiktok logosu olmadan video indirmek de mümkündür.

Tiktok Logosu ve Kullanıcı Adı Olmadan Video İndirme

Birçok Tiktok kullanıcısı logosuz ve kullanıcı adı yer almadan video indirmek istiyor. Tiktok sosyal medya platformundan logo ve kullanıcı adı olmadan video indirebilmek için birçok site ve program yer alıyor. Bu site ve programlar aracılığı ile kolayca video indirmek mümkün.

Tiktok Video İndirme Siteleri

Tiktok' tan filigransız bir şekilde video indirmek için birçok kişi çeşitli siteler arıyor. Video indirmek için kullanılabilecek pek çok site yer alıyor. Bu siteler arasında önerilebilecek olanlar ise şu şekildedir;

  • Allinonedownloader
  • Video Downloader Plus for TikTok
  • Tiktokdownload
  • Tr Savefrom Net
  • Musicallydown
  • Likee

Bu site ve programlar ile Tiktok logosu ve kullanıcı adı yer almadan video indirmek mümkündür.

Tiktok Videosu Nasıl İndirilir?

Tiktok' tan video indirmek isteyen kişiler öncelikle gerekli Tiktok video indirme sitesine giriş yapmalı ya da bir program indirmelidir. Daha sonra indirilmek istenen videonun sağ kenarında yer alan üç noktaya tıklanarak paylaş butonuna tıklanır ve bağlantı adresini kopyala diyerek link kopyalama işlemi yapılır. Video linki kopyalandıktan sonra Tiktok video indirme sitesinde yer alan link bölümüne yapıştırılır ve daha sonra indir butonuna tıklanır. Bu şekilde kolay bir şekilde Tiktok videosu indirilebilir.

Ücretsiz Tiktok Video İndirme Programları

Ücretsiz bir şekilde Tiktok' tan video indirmek mümkün. Tiktok kendi uygulaması üzerinden indirilebildiği gibi, harici olarak programlar ile de indirmek mümkün. Programlar ile Tiktok videolarını filigransız bir şekilde indirilebiliyor. Bunun için Downloader for Tiktok, SnapTik programları tercih edilebilir.

Tiktok Filigran Kaldırma Uygulamaları

Mobil kullanıcılar Tiktok filigran kaldırma uygulamaları ile de, Tiktok videolarında yer alan filigranı kolay bir şekilde kaldırabilir. Bu uygulamalar hem Android hem de İOS işletim sistemlerinde kullanılabilir. Ayrıca Likee, Instatakipci, Tiktokwonload, Tr Savefrom Net siteleri de tercih edilebilir.