TikTok Video İndirici

TikTok Video İndirici

TikTok kendi platformu üzerinden video indirmesine izin vermektedir. Eğer videoyu paylaşan izin veriyorsa TikTok indir paylaş butonu aracılığıyla dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu esnada bilindiği üzere filigran da eklenmektedir.

Bu durumu birçok izleyici olumsuz karşılar. Zira ekranda göze takılan bir yerde olduğu için odaklanmayı daha zor hale getirir. Ayrıca bazı kişiler TikTok kendi videosunu indirip paylaşmak da istemektedir.

Burada karşıya çıkan TikTok filigranının görünmesini kimse istemediği için bu olmadan nasıl indirileceği sıkça sorulmaktadır. Eğer videonun linkini kopyalarsanız, internet üzerinden kolay bir şekilde indirmeniz mümkündür.


TikTok Video Bağlantısı Nasıl Kopyalanır? 


Eğer TikTok üzerindeki videoları indirmek istiyorsanız, ilk olarak videonun nasıl kopyalandığını bilmeniz gerekir. Yeni bir kullanıcıysanız henüz bu işlemin nasıl olduğunu bilmemeniz muhtemel olabilir. Hemen çözüm almak istiyorsanız şu işlemler uygulanmalıdır;

TikTok’a giriş yapın.
Kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapın. 
İndirmek istediğiniz videoya gelin.
Alt kısımdaki paylaş üzerine dokunun. 
Kopyala üzerine dokunun.

Böylece tüm işlemler sonlanacaktır. Ardından yalnızca bu bağlantıyı bir uygulama veya platforma yapıştırmanız gerekir. Sonrasında sorunsuz bir şekilde indirilebilir. Bunun için tercih edebileceğiniz birçok site, uygulama ve eklenti vardır. Bazıları,

Snaptik.app
Expertsphp.com
SSSTik.IO
Downloaderi.com
Video Downloader for TikTok 
TT Downloader

Bu seçeneklerden herhangi birini tercih edebilir, istediğiniz videoyu anında indirebilirsiniz. Bunların tümü filigransız sonuç almanızı sağlar.

 

  • Snaptik.app


Eğer TikTok indir için farklı seçenekler arıyorsanız, buna yönelik yapabileceğiniz ilk tercih Snaptik.app adlı sitedir. Şayet telefonunuza indirmek istemiyorsanız, size pratik çözümler sunar. Kolay bir kullanımı olup öncelikle indirmek istediğiniz videoyu kopyalamanız gerekir. Yukarıda verdiğimiz işlemlerle bu hemen yapılabilir.

Ardından sadece ekrandaki alana bağlantıyı yapıştırmanız gerekir. Sonrasında ise download butonuna tıklayarak sonuç alabilirsiniz. Filigransız indirilen videolar yüksek kalitede olup ücretsizdir. Aynı zamanda MAC, Android, IOS, bilgisayar için mp3 ve mp4 formatına dönüştürme fırsatı sunar. 

Eğer kullanmak ya da hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, https://snaptik.app/tr adresine gitmeniz yeterlidir.

 

  • Expertsphp.com


Experstphp.com TikTok logosu olmadan video indirme için yapabileceğiniz tercihler arasındadır. Oldukça hızlı sonuçlar sunmakta olup, kullanıcı dostu bir yapıdadır. Dolayısıyla bu tarz sistemleri daha önce kullanmamış da olsanız zorluk çekmeden faydalanabileceğiniz bir seçenektir.

Bunun için ilk olarak hangi videoyu indirmek istiyorsanız ilk olarak linkini kopyalamanız gerekir. Ardından kendi sitesindeki ilgili alana yapıştırdıktan sonra indirme butonunu kullanılır. Böylece platform işlemeye başlar.

Bu hızlı bir şekilde tamamlanmakta olup, sonrasında sadece indirilir. Ardından HD kalitede filigransız videoyu izleyebilirsiniz. Kullanmak ya da incelemek istiyorsanız https://www.expertsphp.com/tiktok-video-downloader.php linkini takip etmeniz yeterlidir.

 

  • SSSTik.IO


Günümüzde birçok kullanıcı tarafından aktif biçimde kullanılmakta olan sssTikTok bu platformda bulunan videoları indirmek için tercih edebileceğiniz bir sitedir. Hızlı bir altyapısı olduğu için anlık sonuç elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği yapıdadır. 

Sade ve ilgi çekici bir yapısı olan siteyi kullanmak istiyorsanız şu işlemleri takip etmeniz yeterlidir;
İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
https://ssstik.io/ adresine girerek boş alana linki yapıştırın.
İndirmek butonuna tıkladıktan sonra işlenmesini bekleyin.
Hazırlanan dosyayı indirin.
Böylece tüm işlemler de biter. Ardından filigran olmadan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

  • Downloaderi.com


Telefonlar her ne kadar çok kullanılıyor da olsa hafızaları çok düşüktür. Bu nedenle çoğu zaman yer sorunları ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda bir uygulamayı indirmek yerine aynı hizmeti sunan internet sitesini tercih etmek daha avantajlıdır.

Eğer TikTok indir için böyle seçenekler arıyorsanız Downloaderi.com bunlar arasındadır. https://downloaderi.com/ linkini kullanarak yararlanabileceğiniz site ultra yüksek kaliteli MP4 formatında, çok kaliteli ve filigransız videolar elde etmenize yardımcı olur.

Sadece bilgisayarlarda değil akıllı cihazlarda da kullanılabilmektedir. Bu nedenle kullanıcı dostu bir yapısı vardır.

 

  • Video Downloader for TikTok 


Eğer videoları tek sefere mahsus veya 1-2 kullanımlık filigransız indirmek istiyorsanız TikTok video yükleme siteleri size profesyonel çözümler sunar. Ancak kalıcı olarak kullanacaksanız bunlar yerine aplikasyonlar daha faydalıdır.

Bunun için birçok seçenek olup, aralarından biri de Video Downloader for TikTok – No Watermark seçeneğidir. Adından da anlaşılabileceği üzere filigransız çözüm almanızı sağlar. Boyutu fazla olmadığı için yer sorunu bulunmaz ve kolay bir şekilde indirilebilir.

 

  • TT Downloader


TikTok videolarını filigransız indirmenin çok sayıda yolu vardır. TikTok video indir filigransız indirmek istiyorsanız, tercihlerinizden biri de bu eklentidir. Google Chrome için sunulmakta olup kurulumu oldukça hızlı ve pratiktir. 

Bunun için sadece https://chrome.google.com/webstore/detail/tt-downloader/blbckhiepgpniilpmlionnkjoeehhgao?hl=en adresine girmeniz gerekir. Ardından tarayıcıya ekleyebilir, istediğiniz TikTok videosunu indirebilirsiniz.

Kaliteli sonuçlar sunmakta olan TT Downloader sadece tekli değil, çoklu indirmeleri de desteklemektedir. Kullanımı oldukça pratik olduğu için zorluk çekmeden, vakit kaybetmeden kullanabilirsiniz. 

Bu listede bulunan seçeneklerden hepsini inceleyerek, size uygun olanı tercih edebilirsiniz.